KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969195
nr 1296 9195
Gertrud Wieselgren
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, "Grekisk Marin". Signerad. Olja på pannå, 39x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:11:24
5/12 13:41:47
300 kr
9/12 18:05:15
Gertrud Wieselgren
Läs mer om Gertrud Wieselgren